Pracownia złotnicza


W samym sercu Warmii i Mazur – Olsztynie, znajduje się miejsce, gdzie znajdą Państwo nietuzinkową biżuterię. Pracownia Złotnicza Lenda & Bogucki zajmuje się wyrobem, sprzedażą jak i świadczeniem profesjonalnych usług jubilerskich. W pracowni, biżuteria wykonywana jest dwiema metodami. Pierwsza z nich, to ręczna, niezwykle precyzyjna, z dbałością o najmniejszy szczegół praca. Druga metoda, polega na również dopracowanym pod każdym względem odlewie. Biżuteria wytwarzana w pracowni wykonywana jest z najlepszej jakości metali szlachetnych, jak i kamieni szlachetnych, półszlachetnych i ozdobnych.
Pracownia Złotnicza Lenda & Bogucki posiada w swojej bogatej ofercie niezwykłą i zarazem przepiękną biżuterię. Znajdą tutaj Państwo wymarzoną biżuterię ślubną – najwyższej próby pierścionki zaręczynowe oraz wyjątkowe obrączki oprawione nutą elegancji. Godne uwagi są również pozostałe produkty znajdujące się w stale uaktualnianej ofercie pracowni: pierścionki, kolczyki, obrączki, sygnety, łańcuszki i bransolety. A wszystko to wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły, by zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli szukają Państwo właściwego, indywidualnego prezentu, który zachwyci obdarowywanego, z całą pewnością powinni Państwo zapoznać się z ofertą Pracowni Złotniczej Lenda & Bogucki. Jeżeli żadna z pracowni złotniczych dostępnych w regionie nie posiada w swej ofercie tego, czego Państwo akurat szukają, pracownia Lenda & Bogucki wychodzi Państwu naprzeciw przyjmując indywidualne zamówienia na wzory nietypowe jednorazowe.
Poza szerokim wachlarzem biżuterii do wyboru, pracownia złotnicza oferuje ponadto usługi w zakresie wszelkich napraw wyrobów ze złota i srebra (powiększanie i zmniejszanie pierścionków, obrączek, lutowanie łańcuszków). Na życzenie Klienta, pracownia jest również w stanie przetopić dostarczone stare złoto i wykonać indywidualną, zgodną z najnowszymi trendami biżuterię. W ofercie pracowni znajduje się również czyszczenie biżuterii - profesjonalne wieloetapowe polerowanie na zespole polerek. Jeżeli chcą Państwo wykonać to samodzielnie w domowych warunkach, mogą Państwo zakupić w pracowni środki do samodzielnego czyszczenia biżuterii.

Wyjątkowe opakowanie

Doskonale wiadomo, że podarunek, choćby najpiękniejszy i najcenniejszy to nie wszystko.

Liczy się również jego oprawa. To dzięki jej pięknu możemy wprowadzić obdarowywanego w wyjątkowy nastrój, zaciekawienie. Do każdego wyrobu otrzymają Państwo stosowną etykietę, a do wyrobu z brylantami certyfikat, dowód zakupu oraz eleganckie opakowanie jubilerskie.

Wysoka jakość

Doskonała jakość to cecha charakterystyczna dla biżuterii wykonanej w Olsztyńskim Zakładzie Złotniczym Lenda & Bogucki.

Oferowane w zakładzie produkty wykonane są z największą precyzją i dbałością. Związane jest to z pasją oraz miłością do swej pracy twórców tej niezwykłej biżuterii.

Wachlarz produktów

Miejsce, gdzie można spełnić swoje marzenia i marzenia innych.

Szeroki wachlarz biżuterii i usług pomoże spełnić nawet największe Państwa oczekiwania. Ogromna ilość oferowanej biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek, kolczyków, bransoletek itp. w połączeniu z nietuzinkową ich oprawą estetyczną sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Cecha probiercza

Wszystkie wyroby jubilerskie znajdujące się w ofercie Pracowni Złotniczej Lenda & Bogucki opatrzone są cechą probierczą.

Cecha probiercza to nic innego jak określenie zawartości metalu szlachetnego w wyrobie. Stanowi ona bardzo ważny element każdej wykonanej w pracowni biżuterii.

Nasze Social Media:

Zapraszamy do polubień.